HAKKIMIZDA

Öncelikle sloganımız ‘EK İŞİMİZ DEĞİL TEK İŞİMİZ’ dir. Yani diğer dolumcuların bazıları gibi başka bir sektörle ilgilenip yanındada bu işi ek olarak yapmamaktayız. Örneğin bilgisayarcı olup bu işe acemice el atanlar var kırtasiyeci olup aynı şekilde.Bizim vizyonumuz herkes kendi işini yapacak ve kendi işinde uzmanlaşacak.
TEKNOSİS Toner Dolum Merkezi olarak bilgiyi ve teknolojiyi son damlasına kadar kullanarak müşterilerine makul, uygun fiyatlı ve kalıcı çözümler sunarak kalitenize ortak olmaktadır. Dünya piyasasında olduğu gibi son gelişme ve teknolojinin yerinde durmamasının verdiği sürekliliği Türkiye pazarına sağlamaktayız.
Verdiğimiz hizmetlerin ve dolum işlemlerimizin arkasında bulunmamız ise bizi bu günlere kadar getirerek iyi referanslara sahip olabilmemizde büyük rol oynamıştır. Misyon ve amaçlarını hiç değiştirmeyen firmamız zamanın ilerlemesine hem donanımsal hem de yazılımsal olarak ayak uydurarak sizleri hiçbir konuda eksik bırakmamıştır. Kalite standartları bakımından birçok firma ile çalışan firmamız özelikle TEKNOSİS TONER Merkezimizin açılması ile bu sektörde öncü ve lider pozisyonuna geçmiştir.
Farkı ve kaliteyi bizim ile yaşamanız için sizi kartuş ve tonerler ile uğraştırmadan dolumu nu gerçekleştirerek cihazınızın eskisinden daha iyi bir performans ile tam gaz yolunuza devam etmenizi sağlıyoruz. Toner dolumu oldukça zahmetli bir iş olduğu gibi üst düzeyde tecrübe ve bilgi sahipliği gerektirmektedir. Bünyemizde bulunan yetkili ve eğitimli personellerimiz sayesinde 0 gibi düşük bir hata seviyesinde her türde ve çeşitte cihazlarınıza sağlıklı ve uzun ömürlü dolumlar yapılabilmektedir.Bu özelliklerimiz sayesinde böylesine büyük bir teknoloji pazarında gözlerin hep bizde olması ve gerek imkanlar gerekse misyonumuzu kendilerine misyon edinerek bize özenmeleri kaçınılmaz olmaktadır.
Sizin boş kartuş ve tonerlerinizin çöpe atarak çevreye zarar vermesi yerine çevrecilik adına bir proje olarak başlattığımız boş Kartuş ve Tonerlerinizi bize satarak,hem kazanç sağlayabilir hem de çevrenizin temizliğini koruyabilirsiniz.Dilerseniz bu boş kartuş ve tonerlerinizin dolumu yaptırabilir kaldığınız yerden işlerinize devam edebilirsiniz. Bizim için marka ve model fark etmeksizin getireceğiniz tüm cihazlar için bir çözüm ve önerilerimiz bulunmaktadır.Çünkü baskı ve görselliğinizi en üst seviyeye çıkarmak için kullandığımız hammadde ve dolum materyallerini ince eleyerek,bazı standartların üstünde olanları kullanmaktayız.
TEKNOSİS TONER Dolum Merkezimiz ile sizlere verdiğimiz bu hizmetler ile şirket,matbaa ve yazılı belgelere dayalı olan birçok sektörde tasarruflu bir ekonomi ile uzun süreçli kullanım şartları sunmaktayız.

WhatsApp Destek